1401-05-23   ||   2166

حضور دکتر جاسم منوچهری در مراسم توزیع مدال بازی‌های همبستگی اسلامی

مقام عالی ورزش‌های پتانک و بولز منطقه آسیای میانه و غربی در مراسم توزیع جوایز قهرمانان حضور پیدا کرد

به نقل از خبرگزاری‌های رسمی ملی و بین‌المللی، رقابت‌های بولس و بولز پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به پایان رسید که مقامات ارشد فدراسیون ورزش‌های همبستگی اسلامی و اعضای هیأت رئیسه کنفدراسیون بین‌المللی بولس در مراسم توزیع مدال آن شرکت نمودند.

دکتر جاسم منوچهری رئیس انجمن بولس و پتانک ایران به عنوان تنها ایرانی عضو کمیته سازماندهی بازی‌ها اذعان داشت: در قونیه یکی از باکیفیت‌ترین رقابت‌های بولس و بولز با هنرنمایی نخبگان این رشته از کشورهای اسلامی برگزار گردید که توجه رسانه‌های ملی و بین‌المللی متعددی را به خود اختصاص داد.

دکتر منوچهری عضو هیأت رئیسه کنفدراسیون بین‌المللی بولس در جریان مراسم توزیع مدال قهرمانان خطاب به محمد بن صالح القرناس دبیرکل فدراسیون ورزش‌های همبستگی اسلامی افزود: این دوره از بازی‌ها از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار بود و شناسایی این تشکیلات توسط کمیته بین‌المللی المپیک و همکاری نزدیک آن با وادا می‌تواند بازی‌های سال ۲۰۲۵ را در ابعادی خیره کننده به تصویر بکشد. وی همچنین در این مراسم هدیه ویژه دفتر توسعه پتانک و بولز منطقه آسیای میانه و غربی به مرکزیت همدان را به دکتر موتلو ترکمن رئیس فدراسیون جهانی اهدا نمود.